Photo Gallery

Ceny Neuron pro mladé vědce 2017

Ti nejlepší čeští vědci, kterým ještě nebylo ani 40 let, a přitom už mění naši budoucnost, převzali 24. května Ceny Neuron. V rámci slavnostního večera, který oslavuje výjimečné osobnosti, jsme také do světa vyslali tři odvážné vědecké týmy, splnili sen mladému studentovi a ocenili autory čtyř videí popularizujících vědu. Momenty pro nás zachytili Lukáš ...

Zobrazit fotogalerii

Cena Neuron za přínos světové vědě – předávání

Vědecké zásluhy světového měřítka, osobní integrita, statečnost a nezištné jednání vůči svému okolí i mladším generacím. I letos jsme ocenili české vědce, kteří ve svých oborech zanechali nesmazatelné stopy. V rámci slavnostního večera, který se konal ve čtvrtek 24. listopadu, převzalo také devět mladých talentovaných vědců Neuron Impulsy ve výši 6 500 000 ...

Zobrazit fotogalerii

Cena Neuron za přínos světové vědě 2016 – beseda

Šest silných příběhů. Šest laureátů Ceny Neuron za přínos světové vědě. Poznejte je s námi skrze fotografie z otevřené besedy. Za momentky děkujeme Lukášovi Bíbovi.

Zobrazit fotogalerii

Neuron na zahradě 2016

Poslední prázdninový den jsme potkali s Neuron rodinou – našimi mecenáši, laureáty Cen Neuron, nositeli Impulsů, vědeckou i správní radou, a všemi přáteli, kteří nám pomáhají realizovat naše aktivity. I druhý ročník ukázal, že je o čem si povídat. Děkujeme, že vás máme kolem sebe. | Momentky zachytil na analogový fotoaparát Ondřej Tylčer.

Zobrazit fotogalerii

Neuron Science Future 2016

Ve středu 18. května 2016 jsme šestici mladých českých talentů jsme předali Ceny Neuron pro mladé vědce. Představili jsme vedoucí dvou exotických Expedic Neuron. Vyhlásili jsme vítězku nejlepšího vědeckého videa a malému Markovi jsme předali šek na splnění jeho vědeckého snu.

Zobrazit fotogalerii

1 2 3 4  next