Neuron & Restart myšlení

15. 6. 2017 9.00–18.30

Tresor Club, Vinohradská 25/35, Praha 2

Máme velkou radost, že se mezi inspirativními řečníky nevědeckých konferencí stále častěji objevují vědci a vědkyně. Hostem letošní konference Restart myšlení bude fyzička Anna Fučíková, jejíž vědecký projekt jsme podpořili.

Občas se nám může zdát, že přešlapujeme na místě. Že potřebujeme nový impuls. Jenomže na restart člověku schází čudlík, na restart člověk potřebuje inspiraci. Silné příběhy jsou přitom všude kolem nás, stačí je najít a pak už jen poslouchat. Přesně tento krok za vás dokáže udělat již tradiční netradiční konference Restart myšlení.

Letos mezi hosty, kteří se podělí o své příběhy, nebudou chybět Zdeněk Pohlreich, Jakub Wágner nebo Dana Drábová. A také skvělá česká fyzička Anna Fučíková, která se zabývá zkoumáním polovodičových nanočástic a jejich optických vlastností. Výsledky jejího bádání a dalšího rozvoje technologie by měly nalézt uplatnění jako luminofory pro LED a solární články či jako fluorescenční značky v biologii a jinde. Přesto, že má poruchy učení (např. dyslexie a dysgrafie a pár dalších), dokázala tyto překážky překonat a plní si svůj sen ve vědě.

Více se o konferenci dozvíte na webových stránkách.

Zadáte-li při registraci kód neuron, získáte navíc slevu 1 000 Kč.

 

 

Neuron & Restart myšlení

Mezi spoustou inspirativních hostů konference Restart myšlení letos najdete i výjimečné české vědce.